Služby stěhování

Naše služby zahrnují stěhování a všechny činnosti s tím spojené. Není problém se dohodnout na službě, která zde není jmenovaná. Rádi Vám s tím pomůžeme.

Stěhování Praha, převoz po Praze
Stěhování po Praze

Stěhování Praha

Stěhování bytů, domů, kanceláří, prodejen po Praze. Při stěhování po Praze neplatíte za najeté kilometry, ale jen za hodinovou sazbu, kterou se dozvíte dopředu. Stěhování probíhá v předem domluveném termínu. Cena se domluví předem a to buď za celé stěhování nebo hodinově. Doporučíme vám jaké je třeba udělat přípravy, abychom se při samotném stěhování navzájem nezdržovali, to stojí peníze všechny zúčastněné.

Vyklízení, odvoz na sběrný dvůr
Vyklízení bytu v Praze

Vyklízení

Vyklízení bytů, domů, kanceláří, prodejen po Praze, po České republice. Při vyklízení je nutné odpad odvézt a i když dáváme vždy přednost recyklaci materiálů, je nutné některé věci vyhodit přímo na sběrném dvoře.

Pro tuto službu si musíte připravit občanský průkaz s trvalou adresou pro Prahu, pak je tato služba ze strany sběrného dvora bezplatná a platíte pouze stěhovací firmu (nebo svůj vlastní odvoz).

Pokud takovou možnost nemáte, nezbývá než zaplatit poplatek za likvidaci odpadu přímo na sběrném dvoře.

Pro vyklízení odpadu po výdělečné činnosti (odpad z kanceláří, prodejen, apod.) je nutné si připravit peníze v každém případě.

Stěhování těžkých břemen, převoz věcí nad 100kg
Stěhování Pianina

Těžká břemena

Může se stát, že potřebujete odstěhovat něco, co sami neunesete. Za těžké břemeno označujeme předmět, který váží 100 kilogramů a více. Takovými předměty jsou trezory, klavíry, těžké masivní skříně, ale také například vířivka.

Stěhování po ČR

Při stěhování nebo přepravě Vašich věcí po České republice, tedy stěhování mezi městy, platí stejné podmínky jako při stěhování po Praze, rozdíl je však v příplatku za najeté kilometry.

Stěhování Polsko, stěhování Varšava, mezinárodní stěhování
Stěhování z Varšavy do Prahy

Stěhování po EU

Mezinárodní stěhování je další ze služeb, které nabízíme našim zákazníkům. Zatím jsme stěhovali naše zákazníky na Slovensko, do Rakouska, Německa, Polska, Itálie, Španělska a do Francie.

Před takovým stěhováním po klientech požadujeme fotodokumetaci a soupis všech stěhovaných věcí, díky tomu se na stěhování můžeme připravit z pohledu nákladového prostoru, lidských sil i obalového materiálu. Druhou nezbytnou podmínkou pro uskutečnění takového stěhování je zaslání zálohy předem.

Hodnocení firmy Martin Žezlo - stěhování, vyklízecí práce - NejŘemeslníci.
Náš certifikát v Evropské databance