Služby stěhování

Naše služby zahrnují stěhování a všechny činnosti s tím spojené. Není problém se dohodnout na službě, která zde není jmenovaná. Rádi Vám s tím pomůžeme.

Stěhování Praha

Stěhování bytů, domů, kanceláří, prodejen po Praze. Při stěhování po Praze neplatíte za najeté kilometry, ale jen za hodinovou sazbu, kterou se dozvíte dopředu. Stěhování probíhá v předem domluveném termínu. Cena se domluví předem a to buď za celé stěhování nebo hodinově. Doporučíme vám jaké je třeba udělat přípravy, abychom se při samotném stěhování navzájem nezdržovali, to stojí peníze všechny zúčastněné.

Vyklízení

Vyklízení bytů, domů, kanceláří, prodejen po Praze, po České republice. Při vyklízení je nutné odpad odvézt a i když dáváme vždy přednost recyklaci materiálů, je nutné některé věci vyhodit přímo na sběrném dvoře, tam budete potřebovat:

Pro tuto službu si musíte připravit občanský průkaz s trvalou adresou pro Prahu, pak je tato služba ze strany sběrného dvora bezplatná a platíte pouze stěhovací firmu (nebo svůj vlastní odvoz).

Pokud takovou možnost nemáte, nezbývá než zaplatit poplatek za likvidaci odpadu přímo na sběrném dvoře.

Pro vyklízení odpadu po výdělečné činnosti (odpad z kanceláří, prodejen, apod.) je nutné si připravit peníze v každém případě.

Nalož si sám

Je to ekonomické řešení pro zákazníky, kterým nevadí se trochu zapotit a spálit pár kalorií. Jak si tuto službu představit? Naše společnost dodá auto i s řidičem, který bude v nákladním prostoru přebírat Vaše věci a ukládat je sám, aby bylo co nejefektivněji využito místo nákladního prostoru. Tzn. že je hlavně na zákazníkovi, jak rychle stěhování proběhne. Cena je stejná jako při objednání řidiče s vozem, avšak minimálně na dvě hodiny.

Těžká břemena

Může se stát, že potřebujete odstěhovat něco, co sami neunesete. Za těžké břemeno označujeme předmět, který váží 100 kilogramů a více. Takovými předměty jsou trezory, klavíry, těžké masivní skříně, ale také například vířivka.

Balení do ochranných obalů/folií

Chápeme, že máte majetek, který chcete ochránit po dobu stěhování. Ať už se jedná o drahý obraz, nový televizor, koženou sedací soupravu nebo jen oblíbený noční stolek. Pomůžeme vám s tím, aby se váš majetek dostal v pořádku z místa nakládky až do nového domova. Recyklace takových obalů po stěhování je pro nás samozřejmostí.

K takovým účelům se používá strečová fólie, bublinková fólie, samozřejmě i deky na umístění v nákladním prostoru, a také krabice na šatní oděvy na ramínkách, …

Sklad

Vaše věci jsme schopni po dohodě uskladnit v našich prostorách na vámi zvolený čas. Ať se jedná o den nebo o rok jsme v nabídce této služby nejlevnější. Pro bližší informace k této službě nám zavolejte nebo napište.

Stěhování po ČR

Při stěhování nebo přepravě Vašich věcí po České republice, tedy stěhování mezi městy, platí stejné podmínky jako při stěhování po Praze, rozdíl je však v příplatku za najeté kilometry.

Stěhování po EU

Stěhování po Evropě je další ze služeb, které nabízíme našim zákazníkům. Zatím jsme stěhovali naše zákazníky do Rakouska, Německa, Polska a Francie.

Hodnocení firmy Martin Žezlo - stěhování, vyklízecí práce - NejŘemeslníci.